Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk

Biblioteka Filmów - Sport i Herbalife

Zobacz dlaczego Cristiano Ronaldo wybrał Herbalife. Przez pierwsze sześć miesięcy partnerstwa z firmą Cristiano zapoznawał się dokładnie z produktami i stosował je zarówno w życiu codziennym jak i podczas treningów. Przez ten okres analizował kluczowe wskaźniki fizjologiczne organizmu.

Światowej klasy triathlonista, Lukas Verzbicas jest sportowcem. Potrzebuje właściwego odżywiania, by dodać swojemu ciału mocy. Lukas opowiada o swoich ulubionych produktach Herbalife.

Wywiad z MC Mary Kom, sportowcem sponsorowanym przez Herbalife, ikoną światowego kobiecego boksu. Mary opowiada jak zaczęła uprawiać, a póżniej boks; jak odżywianie i Herbalife stały się jej częścią do sukcesu.

Wywiad z Rosalba Chacha, maratończykiem z Ekwadoru. Opowiada o najwspanialszych momentach i dzieli się radą jaką daje dzieciom zainteresowanym sportem.

Wywiad z wenezuelskim maratończykiem Yolimar Pineda. Yolimar opowiada o swojej ostatniej przemianie z biegów krótkich na maratony, wspaniałych momentach wliczając Pan-American games. Yolimar bardzo cieszy się faktem, iż była sponsorowana przez Herbalife i lubi korzyści jakie niosą ze sobą te produkty.

Wywiad ze wschodzącą gwiazdą piłkarstwa Yoreli Rincon. Yoreli opowiada jak zaczęła grać w piłkę nożną, o tym, co ją natchnęło i o wysiłkach, aby być najlepszą na świecie. Opowiada również, jak Herebalife wkroczyła w jej życie i jak jest dumna z reprezentowania marki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl