Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe porady oraz informacje o nowościach.
Konsultacje

Mail: bok[at]herblive.com

Telefon kontaktowy:

508 797 777

Dieta bezpieczna

Dieta Herbalife jest bezpieczna

Zioła są najzdrowszym źródłem naturalnego pożywienia, ponieważ są bogate w witaminy, minerały, składniki pokarmowe pobudzające trawienie oraz składniki odżywcze ważne dla życia ludzkiego.

Skład mieszanki ziół zastosowanych w produktach Herbalife został ustalony przez ekspertów celem uzyskania maksymalnych wartości odżywczych. Użyte zioła są wolne od zanieczyszczeń i środków owadobójczych, uprawiane na terenach nie skażonych pestycydami.

Produkcja tabletek z mieszanek ziołowych odbywa się pod ścisłą kontrolą, która gwarantuje czystość i właściwy skład, ich działanie, to wprowadzanie z pożywieniem do organizmu niepowtarzalnej, unikatowej mieszanki działających silnie biologicznie składników, które działają na nasz organizm łagodnie, bez skutków ubocznych.

Produkty są wytwarzane przy użyciu wysokiej jakości składników, wg. ściśle kontrolowanych, restrykcyjnych procedur i odpowiadają normom i regulacjom prawnym krajów, w których są sprzedawane.

 

Programy Herbalife na Odchudzanie       Programy Herbalife na Przyrost Masy Ciała       Programy Herbalife na Poprawę Zdrowia i Samopoczucia

 

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl