Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe porady oraz informacje o nowościach.
Konsultacje

Mail: bok[at]herblive.com

Telefon kontaktowy:

508 797 777

Dieta profesjonalna

Dieta Profesjonalna

Firma Herbalife posiada własną, niesamowitą Radę Naukowo-Medyczną, która prowadzi badania nad zastosowaniem odżywiania w celu poprawy i wzmocnienia zdrowia i możliwości kontroli wagi, uwzględniając doniesienia o rezultatach kuracji nadsyłane przez klientów i dystrybutorów.

W skład Rady wchodzą wybitne autorytety światowe min. prof. Louis Ignarro- zdobywca nagrody Nobla, prof. David Heber oraz guru przemysłu fitness w Ameryce Luigi Gratton, który to z ramienia firmy stał się doradcą i dietetykiem wspaniałej drużyny piłkarskiej Los Angeles Galaxy oraz słynnego piłkarza Davida Beckhama.

Firma Herbalife posiada swoje Centrum Odżywiania Człowieka przy Uniwersytecie Kalifornijskim* (Center for Human Nutrition at UCLA), w którym prowadzi badania nad rozszerzeniem wiedzy na temat pola zastosowań ziół i roślin oraz nad nauką o żywieniu.

Ponadto, wielu lekarzy i innych przedstawicieli służby zdrowia na całym świecie stosuje produkty Herbalife zarówno na sobie, jak i w swojej praktyce.

 

 

Programy Herbalife na Odchudzanie       Programy Herbalife na Przyrost Masy Ciała       Programy Herbalife na Poprawę Zdrowia i Samopoczucia

 

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl