Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe porady oraz informacje o nowościach.
Konsultacje

Mail: bok[at]herblive.com

Telefon kontaktowy:

508 797 777

Dieta skuteczna

Dieta Skuteczna

Skuteczne odchudzanie, to takie, które jest dostosowane indywidualnie do każdego. Każdy z nas jest inny pod względem fizjologicznym, ma inne przyzwyczajenia żywieniowe i prowadzi inny styl życia.

Skuteczność diety zależy od stopnia jej dostosowania do indywidualnych potrzeb i predyspozycji. To, co odpowiada jednym, może być całkowicie nieskuteczne dla innych i na odwrót. Jest to szczególnie prawdziwe, jeżeli chodzi o gusty żywieniowe. Szybko stracimy ochotę i zapał do odchudzania, jeśli menu będzie składało się wyłącznie z produktów, których nie lubimy.

Program Herbalife przeszedł intensywne badania kliniczne w USA i Wielkiej Brytanii. Wszystkie przeprowadzone badania wykazały, że produkty Herbalife są bezpieczne i skuteczne zarówno w krótkim jak i długim okresie czasu. Oprócz tego każdy pakiet produktów Herbalife przechodzi badanie jakości, tak aby zapewnić zgodność z normą w każdym miejscu na świecie.

Efekty jakie uzyskali nasi klienci na produktach, a także 30-letni fakt istnienia Firmy świadczą o tym ,że produkty Herbalife są najlepsze !

 

Programy Herbalife na Odchudzanie       Programy Herbalife na Przyrost Masy Ciała       Programy Herbalife na Poprawę Zdrowia i Samopoczucia

 

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl