Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe porady oraz informacje o nowościach.
Konsultacje

Mail: bok[at]herblive.com

Telefon kontaktowy:

508 797 777

Współpraca

Dlaczego Herbalife, dlaczego właśnie teraz

Światowa firma z wizjonerskim działaniem

Mając ponad 30 lat doświadczeń w rozwoju nauki o odżywianiu i kontroli wagi, Herbalife jest jedną z największych firm marketingu sieciowego na świecie. Naszą misją jest "zmienianie życia ludzi". Od 30 lat możliwość prowadzenia biznesu z Herbalife zmienia życie tysięcy ludzi - może zmienić również i twoje.

Herbalife rozwija się od ponad 30 lat i na pewno nie poprzestanie na dotychczasowych sukcesach! Wchodzimy na nowe rynki, pozyskujemy więcej Niezależnych Dystrybutorów do współpracy i nieustannie rozbudowujemy bazę klientów. Firma ma doskonałe perspektywy dalszego rozwoju dzięki zarządowi, Niezależnym Dystrybutorom i pracownikom, działających razem dla dalszego szerzenia misji, wizji i wartości firmy. Misja Herbalife na rzecz zdrowego odżywiania, powodzenia finansowego i aktywnego stylu życia, pomaga milionom ludzi lepiej zadbać o zdrowie i zarabiać tyle, ile warta jest ich praca.

Herbalife jest notowana na prestiżowej Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz należy do stowarzyszeń firm żywieniowych i firm sprzedaży bezpośredniej z całego świata. Sponsoring wydarzeń sportowych sprawia, że marka jest powszechnie znana. Herbalife Realizuje zasady społecznej odpowiedzialności biznesu: w ramach 50 programów Casa Herbalife na sześciu kontynentach zapewniamy ubogim dzieciom jedzenie, schronienie i edukację.

filozofia Herbalife zakorzeniona jest w koncepcji bazującej na jak najlepszym odżywianiu organizmu, dlatego gdy stosujesz nasze produkty Twój organizm łatwiej będzie w stanie odeprzeć negatywny wpływ czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Nazywamy to optymalnym żywieniem., które krok po kroku poprowadzi Cię do zdrowej, energicznej i witalnej osoby, którą zamierzasz być.Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl