Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe porady oraz informacje o nowościach.
Konsultacje

Mail: bok[at]herblive.com

Telefon kontaktowy:

508 797 777

Dobre samopoczucie w starszym wieku

Dobre samopoczucie w starszym wieku

W procesie starzenia się nasz organizm zmienia się, co ma bezpośredni wpływ na nasze potrzeby fizyczne i odżywcze. Nie oznacza to jednak, że trzeba zrezygnować z dobrego odżywiania czy zredukować poziom aktywności. Wręcz przeciwnie, teraz, gdy masz więcej wolnego czasu, możesz lepiej zastanowić się nad swoją dietą czy poziomem aktywności i możliwością wprowadzenia zmian.

Zacznij od produktów podstawowych Herbalife – Formuła 1 Koktajl Odżywczy, F2 Multiwitaminy oraz Błonnik i Zioła. Produkty te stanowią bazę dobrego odżywiania uzupełniając Twoją dietę we wszystkie niezbędne składniki odżywcze, optymalizując ich spożycie.
Aby wesprzeć Twoje dobre samopoczucie stworzyliśmy w Herbalife fantastyczną gamę produktów odżywiania ukierunkowanego, które stanowią odpowiedź na Twoje potrzeby odżywcze niezależnie od tego w jakim jesteś wieku.

Wraz z procesem starzenia często pojawiają się problemy w układem pokarmowy. Jest kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić już teraz, aby wesprzeć Twój organizm w tym aspekcie : jedz pięć porcji warzyw i owoców dziennie – wybieraj warzywa świeże lub gotowane na parze. Ważna jest także wysoka zawartość błonnika w Twoim pożywieniu, tak więc zaprzyjażnij się z pełnymi ziarnami i staraj się pić dwa litry niskosłodzonych płynów dziennie (najlepsza jest woda). Jeżeli trudno Ci wypijać wymaganą ilość wody, dodawaj do smaku Napój Aloesowo-Ziołowy, który zawiera aloes, w naturalny sposób łagodzący układ pokarmowy i wspomagający samooczyszczanie organizmu.

W miarę jak się starzejemy ważne staje się także utrzymanie zdrowia serca. Nigdy nie jest za póżno, aby dokonać korzystnych zmian w codziennej diecie; zredukuj spożycie soli, cukru i tłuszczy. Zwiększ spożycie znajdujących się głownie w rybach morskich kwasów tłuszczowych omega-3, które wspierają utrzymanie zdrowego serca. Program Herbalife Zdrowe Serce oferuje wspomagające produkty.

Oprócz zatroszczenia się o swoją dietę, staraj się także poprawić aktywność fizyczną – niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku i w jakiej kondycji, nigdy nie jest za póżno na dokonywanie pozytywnych zmian w prowadzonym stylu życia. Aktywność to nie tylko codziennie bieganie czy chodzenie na siłownię. Aktywność to także codzienne spacery, jazda na rowerze, uprawianie ogrodu czy wchodzenie po schodach.

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl