Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe porady oraz informacje o nowościach.
Konsultacje

Mail: bok[at]herblive.com

Telefon kontaktowy:

508 797 777

Kalkulator BMI

BMI (Body Mass Index)

wskaźnik, określający prawidłową masę ciała oraz stan Twojego organizmu (kondycja fizyczna i psychiczna) i podatność na różne schorzenia. Im wyższy wskaźnik BMI, tym większe zagrożenia dla zdrowia i życia, a co za tym idzie, ryzyko wystąpienia chorób takich jak:

  • miażdżyca
  • choroba niedokrwienna serca
  • nadciśnienie tętnicze
  • hiperlipidemia
  • cukrzyca typu II
  • zespół zaburzeń oddychania w czasie snu
  • niektóre nowotwory złośliwe

Dzięki BMI określisz czy masz lekką nadwagę czy dużą otyłość, dzięki temu możesz szybciej zareagować odpowiednią dietą i treningiem. Znajomość BMI pomoże Ci kontrolować i korygować wagę ciała, przeciwdziałać otyłości, zachować wagę dla Ciebie optymalną.

BMI pomaga nam sprawdzić stopień otyłości lub niedowagi. Dzięki prostemu wzorowi dowiemy się, czy możemy być ze swojej wagi zadowoleni, czy lepiej trochę zrzucić, albo przytyć.

Twoje BMI wynosi: 0

Poniżej 20 oznacza:

Taki wynik świadczy o niedowadze, która łączy się z częstszym występowaniem osteoporozy, a u kobiet – poronień i przedwczesnych porodów. Zastosuj wysokoenergetyczną dietę program na przyrost masy ciała, aby poprawić swoją sylwetkę i polepszyć stan zdrowia.


Przedział 20-25 oznacza:

idealną, prawidłową wagę, która statystycznie oznacza najdłuższe życie i najniższą zapadalność na większość chorób, a szczególnie na nowotwory i choroby układu krążenia. Oznacza to, że nie ma potrzeby zmiany stylu życia, czy odżywiania się. Utrzymaj wagę na odpowiednim poziomie korzystając z naszego programu.


Powyżej 25 oznacza:

Oznacza występowanie nadwagi i jest sygnałem alarmowym, że powinniśmy zacząć liczyć kalorie i postarać się ograniczać posiłki. Zastosuj odpowiedni, skuteczny program na odchudzanie i ciesz się nową sylwetką.


Powyżej 30 oznacza:

Oznacza występowanie otyłości i wymaga zdecydowanych działań –zastosowania zdrowej diety i wprowadzenia ćwiczeń, aby stopniowo redukować wagę do wartości prawidłowych. Już dzisiaj zacznij program odchudzający dostosowany do Twoich potrzeb.


Powyżej 40 oznacza:

Oznacza bardzo dużą otyłość – zagraża Twojemu życiu i zdrowiu ! Osoby te wymagają szczególnej opieki – specjalistycznej pomocy lekarskiej, drastycznej diety. Skorzystaj z naszych programów kontroli wagi.

Potrzebujesz naszej pomocy?

Zadzwoń po poradę i złóż szybkie zamówienie

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl