Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe porady oraz informacje o nowościach.
Konsultacje

Mail: bok[at]herblive.com

Telefon kontaktowy:

508 797 777

Konsultant Herbalife - o mnie

Anna Maria Cieleń – konsultant ds. odżywiania

Cytat Ani

Czym się zajmuję?

Problematyką prawidłowego odżywiania zajmuję się ponad 10 lat. Jestem też zawodowo związana z firmą Herbalife, z którą współpracuję od 2004 roku. Ponadto specjalizuję się również w zakresie żywienia i suplementacji sportowców.

Branża zdrowego odżywiania i suplementów jest dla mnie czymś więcej niż tylko pracą. To również moja pasja, którą wciąż na nowo rozwijam i w której się doskonalę. Radość z sukcesów moich Klientów przynosi mi ogromną satysfakcję i motywuje do dalszego działania.

Jak działam?

Moim głównym celem, jest poprowadzenie Państwa w określonym kierunku czyli ku zbudowaniu i utrzymaniu właściwej masy ciała. W tym celu wykorzystuję wiedzę i doświadczenie tworząc indywidualne i odpowiednio zbilansowane plany żywieniowe będące połączeniem diety talerzowej oraz suplementów diety Herbalife.

Co oferuję?

Decydując się na moje usługi zyskujecie Państwo przede wszystkim indywidualne podejście. Oznacza to, że dla każdego z moich Klientów przygotowuję odrębny program kontroli masy ciała, uwzględniający jego: styl życia, stan zdrowia, jak i ulubione smaki. Dlatego proponowane przeze mnie programy są naprawdę skuteczne. Staram się, by były one przy tym smaczne, niedrogie i łatwe w przygotowaniu, a także by dostarczały odpowiedniej ilości energii.  Jest to możliwe, gdyż często wykorzystuję w swoich programach suplementy firmy Herbalife. Dzięki czemu w mgnieniu oka zmienia się Państwa sylwetka, co motywuje jeszcze bardziej do działania.

W czym tkwi mój sekret?

W moim słowniku nie istnieje efekt jo-jo, a wszelkie proponowane przeze mnie rozwiązania są zawsze poparte uważnym wsłuchaniem się w potrzeby moich Klientów. Poza tym w swojej pracy, stawiam na dobry kontakt i relację partnerską z moimi klientami. Kluczem do mojego sukcesu jest również stałe samodoskonalenie. Stale kształcę się i nabywam szersze umiejętności, śledzę wszelkie nowinki z zakresu żywienia. Proponowane przeze mnie programy i rozwiązania opieram zawsze na naukowych podstawach, rzetelnych danych z renomowanych źródeł, specjalistycznej literaturze oraz własnej wiedzy i doświadczeniu.

Odchudzanie samo w sobie nie jest skomplikowane. Prawdziwym wyzwaniem jest zaszczepienie w kliencie zdrowych nawyków żywieniowych. Dlatego w trakcie trwania wyznaczonego programu, uczę swoich Klientów nowych przyzwyczajeń i zachowań. Zmieniam też ich schematy myślenia o jedzeniu na takie, które pozwolą im cieszyć się osiągniętymi efektami, także po zakończeniu diety.

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl