Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe porady oraz informacje o nowościach.
Konsultacje

Mail: bok[at]herblive.com

Telefon kontaktowy:

508 797 777

Konsultacje - oferta

Dieta Herbalife

Plan suplementacji

Wyniki badań naukowych jednoznacznie wskazują, że w wyniku przetwarzania i konserwowania żywności, uprzemysłowienia upraw, skażenia środowiska oraz złych nawyków żywieniowych i stresu, nie jesteśmy w stanie zapewnić organizmowi kompletu składników odżywczych, witamin, minerałów czy substancji regulujących, wzmacniających, przeciwwolnorodnikowch. Coraz więcej osób cierpi na niedobory m.in.witaminy D3, niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych NNKT, błonnika.

Brak tych składników w naszym codziennym pożywieniu doprowadza do osłabienia odporności organizmu i powstania wielu chorób, w tym szczególnie chorób cywilizacyjnych, takich jak nadwaga, otyłość, cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, choroby serca. Dlatego też precyzyjnie dobrany program suplementacji jest rozwiązaniem problemów żywieniowych dla wielu zabieganych, aktywnych ludzi, nie mających dość czasu na właściwe i zdrowe odżywianie.

Suplementy diety

To źródło składników odżywczych w skoncentrowanej formie (tabletki, kapsułki, płyny), bogate w minerały i witaminy. Ich stosowanie wzbogaca codzienną dietę i przynosi wymierne korzyści zdrowotne. Suplementy diety doskonale sprawdzają się głównie w przypadku osób nie mających czasu na to, by zadbać o swoją dietę, a tym samym zatroszczyć się o swoje zdrowie. Suplementacja w ich przypadku to doskonały sposób na dostarczenie ustrojowi wszystkich najważniejszych dla jego prawidłowego funkcjonowania składników odżywczych.

Dieta Herbalife

Sposób odżywiania opierający się na odpowiednio dobranych suplementach ziołowo-roślinnych, które są w stanie zastąpić 1-2 pełnowartościowe posiłki w ciągu dnia. Programy dietetyczne Herbalife wykorzystują naturalne właściwości komponentów poszczególnych produktów. Dzięki temu są w stanie pokryć 100% zapotrzebowanie dzienne na określone składniki odżywcze. Dodatkowo dostarczają organizmowi niezbędną do właściwego działania energię.

Jak to działa?

Decydując się na skorzystanie z Programu Kontroli Wagi Herbalife, wyrażacie Państwo zgodę na podjęcie współpracy ze mną w zakresie ukierunkowanego odżywiania. Każdy z proponowanych przeze mnie programów, jest poprzedzony konsultacją (pierwsza konsultacja - gratis). Na jej podstawie ustalam dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Następnie dopasowuję określone suplementy diety Herbalife, uwzględniając zarówno zapotrzebowanie energetyczne, jak i Państwa styl życia, stan zdrowia, masę ciała oraz preferowane smaki.

Jak wygląda dieta Herbalife?

Dieta Herbalife – ściślej mówiąc każdy z zaproponowanych przeze mnie programów - składa się z konkretnych produktów (koktajle, batony, tabletki i inne). Podstawą jest w nich zazwyczaj koktajl odżywczy, który pozwala na dostarczenie do komórek organizmu odpowiedniej ilości pełnowartościowego białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin i składników mineralnych (jedna porcja ok.250kcal). Uzyskane podczas dokonanej przeze mnie analizy informacje, ułatwiają dobór pozostałych suplementów diety i włączeniu ich w odpowiedniej ilości do codziennej diety. Ich celem jest: poprawa wagi, samopoczucia bądź uzupełnienie braków żywieniowych lub naprawa dotychczasowych szkód wywołanych przez błędy żywieniowe.

konsultacje dietetyczne - wypełnij formularz

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl