Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe porady oraz informacje o nowościach.
Konsultacje

Mail: bok[at]herblive.com

Telefon kontaktowy:

508 797 777

Herbalife

Założona w 1980 roku Herbalife oferuje wysokiej jakości, naukowo zaawansowane produkty stanowiące prosty sposób na kontrolę wagi i zdrowy styl życia. Od ponad 30 lat zmieniamy życie milionów ludzi na całym świecie. Nasze działania ukierunkowane są na najważniejsze dziedziny związane ze zdrowym stylem życia oraz wiedzą na temat prawidłowego odżywiania.

Głównie koncentrujemy nasze starania na następujących dziedzinach.

  • Skuteczna kontrola wagi.
  • Wsparcie aktywnego stylu życia.
  • Udoskonalone odżywianie.
  • Pielęgnacja skóry, ciała i włosów.

Produkty opracowane przez specjalistów z myślą o Tobie i Twoim sukcesie. Produkty Herbalife zostały stworzone przez naukowców, lekarzy i specjalistów ds. odżywiania tak, aby zaspokoić Twoje indywidualne potrzeby.

Eksperci, którym możesz zaufać

Najwyższa jakość produktów i utrzymanie jej najwyższych standardów Herbalife zawdzięcza Radzie Naukowej i Laboratorium Odżywiania Komórkowego przy Uniwersytecie Kalifornijskim. na którego czele stoi dr David Heber, dyrektor i założyciel Centrum Odżywiania Molekularnego im. Marka Hughes. Heber jest jednym z najbardziej uznanych naukowców zajmujących się suplementacją ziołową, dietami i odżywianiem. Wielu znakomitych naukowców codziennie udoskonala produkty poprzez ich ciągłe testowanie i badania.

Wsparcie na którym możesz polegać

Zespół ponad 2,5 milionów Niezależnych Dystrybutorów sprzedających produkty już w ponad 80 krajach na całym świecie (roczna sprzedaż detaliczna to ponad 5 miliardów dolarów amerykańskich w 2011 roku) gwarantuje Ci pełne wsparcie i opiekę, abyś odniósł swój sukces. Kiedy już zdecydujesz się na taką zmianę będziemy dumni z tego, że możemy Ci służyć i pomagać na każdym kroku, wtedy kiedy będziesz tego potrzebował.

Dzięki wysokiej jakości produktom Herbalife i wsparciu specjalistów, także Ty możesz czuć się i wyglądać lepiej.

Nasza misja i wizja

Misją Herbalife jest zmieniać życie ludzi zapewniając im najwyższej jakości produkty odżywcze i do kontroli wagi oraz jak najlepsze możliwości biznesowe w sprzedaży bezpośredniej.

NASZA MISJA: Zmieniać życie ludzi dostarczając najlepsze możliwości w biznesie sprzedaży bezpośredniej oraz najlepsze na świecie produkty odżywcze i do kontroli wagi.

W jaki sposób Herbalife zmienia życie ludzi?

Codziennie od ponad 30 lat Herbalife odnosi sukcesy, w niezwykły sposób pomagając milionom ludzi takim jak Ty, udoskonalając życie wielu osób poprzez:

  • wysokiej jakości produkty stworzone w wyniku połączenia tego co najlepsze w naturze i nauce po to, aby ułatwić nam właściwe odżywianie,
  • możliwość odniesienia sukcesu finansowego - wspomaganie ludzi w osiąganiu zamierzonych celów, spełnianiu ambicji i uzyskiwaniu dochodów.

Dobrostan (well-being)

To coś więcej niż bycie szczęśliwym, zdrowym, w formie i zamożnym finansowo. To uczucie spełnienia i satysfakcji w każdym obszarze Twojego życia. To możliwość spędzania czasu z tymi, których kochasz, to zadowolenie z pracy, którą wykonujesz, to w końcu zadowolenie z tego kim jesteś, jak wyglądasz i co robisz. Dobrostan (well-being) to podstawa wspaniałego życia i on jest właśnie kwintesencją misji Herbalife.

Profil firmy Herbalife

Międzynarodowa sieć Network Marketingu, która zajmuje się dystrybucją suplementów do kontroli wagi. Najważniejsza misja to "zmiana życia ludzi" poprzez ofertę opłacalnego biznesu dla Dystrybutorów oraz produktów Wellness dla klientów, którzy szukają zdrowego trybu życia.

Jesteśmy jednym z największych przedsiębiorstw sieci marketingowych na świecie, ze sprzedażą detaliczną 5 miliardów dolarów USA w 2011.
Sprzedajemy nasze produkty w ponad 80 krajach świata poprzez sieć 2.5 miliona niezależnych Dystrybutorów.
Jesteśmy przekonani o najwyższej jakości naszych produktów oraz o skuteczności naszej sieci dystrybucji.
Będziemy dążyć do wzrostu wartości akcji naszych akcjonariuszy.

Herbalife notowana jest na największej giełdzie świata

W 2004 roku akcje firmy zostały wystawione na Wall Street - prestiżowej giełdzie nowojorskiej NewYork Stock Exchange w skrócie NYSE. Herbalife istnieje na giełdzie pod skrótem HLF, jej akcje w niebywałym tempie rosną z dekady na dekadę wprawiając w podziw inne firmy giełdy NYSE - to zasłaga nasza... dystrybutorów którzy sie rozwijają oraz jest to dowód że nasze produkty klienci kupują coraz częściej..

Sprawdź aktualne notowania Herbalife

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl