Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe porady oraz informacje o nowościach.
Konsultacje

Mail: bok[at]herblive.com

Telefon kontaktowy:

508 797 777

Omijasz śniadanie? To spory błąd. Zobacz, dlaczego

Omijasz śniadanie? To spory błąd. Zobacz, dlaczego

Dlaczego śniadanie jest tak ważne?

Rezygnując ze śniadań dostarczasz sobie niemal o połowę mniej niezbędnych dla prawidłowej pracy Twojego całego organizmu witamin i składników mineralnych. To z kolei prowadzi do rozregulowania funkcjonowania wielu ważnych narządów, jak serce czy mózg. Ale na tym nie koniec. Strat jest o wiele więcej.

Zwiększone ryzyko nadwagi, która szybko może doprowadzić  w rezultacie do otyłości

Naukowo zostało potwierdzone, że rezygnacja z pierwszego śniadania wiąże się ze skłonnością do sięgania po dodatkowe – zazwyczaj niezdrowe – źródła brakującej energii.

Pogorszenie wyglądu

Pomijając śniadanie nie dostarczasz swojemu organizmowi odpowiedniej ilości białka. To z kolei powoduje, że zamiast masy mięśniowej – odnotowujesz przyrost tkanki tłuszczowej. Świetnym rozwiązaniem, by uporać się z tym problemem są zdrowe odchudzające koktajle Herbalife, które z powodzeniem mogą zastąpić śniadanie lub zestaw Zdrowe śniadanie Herbalife

Obniżony nastrój

Rezygnacja ze śniadania przyczynia się do pogorszenia funkcji poznawczych, a także zwiększenia znużenia i pogorszenia koncentracji. Jedynie śniadanie bogate w białko, witaminy, składniki mineralne i płyny jest w stanie zapobiec temu zjawisku.

Negatywny wpływ na metabolizm i gospodarkę hormonalną

W wyniku czego w ciągu dnia spożywamy o wiele więcej kalorii. Tracimy też kontrolę nad hormonami regulującymi uczucie sytości.

Ogólny gorszy stan zdrowia

Osoby rezygnujące ze śniadań cechują błędne nawyki żywieniowe. To z kolei przyczynia się do pogorszenia ich stanu zdrowia, co objawia się częstszymi zachorowaniami.

Jednym słowem – jednorazowa rezygnacja ze śniadania to nic złego. Jeśli jednak powtarzamy ten nawyk możemy doprowadzić do pogorszenia nie tylko naszego samopoczucia, ale i ogólnego stanu zdrowia. O tym, czy chcesz uniknąć takich konsekwencji musisz zadecydować sam...

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl