Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk

Suplementy diety od Herblife

Aby wesprzeć Twoje dobre samopoczucie stworzyliśmy w Herbalife fantastyczną gamę produktów odżywiania ukierunkowanego, które stanowią odpowiedź na Twoje potrzeby odżywcze niezależnie od tego w jakim jesteś wieku.

Podejście Herbalife do zbilansowanego odżywiania nie polega na liczeniu kalorii. Nie chodzi również o pozbawienie Cię ulubionych smaków lub rezygnację z konkretnych grup produktów. Bez względu na Twój cel chcemy pomóc Ci stać się zdrowszą i szczęśliwszą wersją siebie - mogącą wyglądać i czuć się tak dobrze, jak na to zasługujesz.

Jak ? Dzięki zbilansowanemu i spersonalizowanemu odżywianiu wspierającemu zdrowy, aktywny styl życia. Produkty ukierunkowane Herbalife dostarczą Ci zalecaną dawkę makroskładników odżywczych - białek, tłuszczów i węglowodanów, które powinny być przyjmowane codziennie. Ukierunkowane suplementy diety Herbalife skutecznie wspierają systemy wewnętrzne organizmu odpowiedzialne za nasze zdrowie i dobre samopoczucie.

Produkty Ukierunkowane

Xtra Cal Herbalife

Xtra Cal Herbalife
Xtra Cal Herbalife

Xtra Cal to suplement diety zawierający 100% dawkę łatwo przyswajalnego wapnia – względem dziennego zapotrzebowania organizmu. Wapń jest niezbędnym minerałem do utrzymania zdrowych kości i zębów.

Cena: 58,00 zł
szt.

Beta Heart

Beta Heart
Beta Heart
Proszek z beta-glukanem z owsa, który obniża poziom cholesterolu we krwi lub utrzymuje go w normie.
 
Cena: 144,00 zł
szt.

Herbalifeline Max

Herbalifeline Max
Herbalifeline Max

Suplement diety z kwasami tłuszczowymi Omega-3, EPA + DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania mózgu i prawidłowego widzenia.

Cena: 96,00 zł
szt.

Niteworks Herbalife

Niteworks Herbalife
Niteworks Herbalife
Niteworks Herbalife – suplement diety zawierający L-argininę, L-cytrulinę, kwas foliowy oraz witaminę C i E. Suplement wspiera serce zwłaszcza w trakcie snu, gdyż składniki stymulują wytwarzanie przez organizm właściwych ilości tlenku azotu.
 
Cena: 262,00 zł
szt.

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl