Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe porady oraz informacje o nowościach.
Konsultacje

Mail: bok[at]herblive.com

Telefon kontaktowy:

508 797 777

Programy Herbalife na odchudzanie

Na początku roku rzuciłaś sobie wyzwanie: schudnę do lata i nadal nie osiągnęłaś wymarzonego efektu?

Nadwaga to ogromny problem dla zdrowia i samopoczucia


Masz za sobą test niemal wszystkich diet odchudzających, także tych, zachwalanych przez gwiazdy z pierwszych stron kolorowych gazet czy szklanego ekranu?
A może Twoim problemem jest efekt jo-jo?

Pora zamknąć ten rozdział i zacząć skuteczne, a przede wszystkim bezpieczne odchudzanie z produktami uszytymi na miarę Twoich potrzeb, warunków i możliwości.

Odpowiedzią na Twoje problemy jest profesjonalny program odchudzanie Herbalife. Na czym polega jego skuteczność? Otóż w programie znajdują się tylko takie suplementy, które dostarczą Twojemu organizmowi wszystkich niezbędnych   składników odżywczych, jak: białko, tłuszcze, węglowodany, witaminy i składniki mineralne zestawione we właściwych proporcjach. Preparaty Herbalife na odchudzanie to satysfakcja z wyglądu, uzyskanie wymarzonej wagi, a przede wszystkim doskonałe samopoczucie bez uczucia i niekontrolowanych ataków głodu.  

Wartość odżywcza programu czyli 1000-1500 kcal dziennie zamknięta w 5-6 niewielkich i smacznych posiłkach, odpowiada wartości odżywczej 4000-5000 kcal zwykłego jedzenia, które doprowadziłoby nas do nadwagi.

Dzięki temu nie tracisz nic, prócz zbędnych kilogramów i centymetrów!

Produkty są całkowicie bezpieczne dla osób w każdym wieku i tak dobrane, by uwzględnić ewentualne problemy zdrowotne i naprawić pozostałości po poprzednich błędach żywieniowych.

Pamiętaj – nadwaga czy otyłość, to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim zdrowie, lepsze samopoczucie psychiczne oraz dużo lepsza kondycja.

UWAGA

Do każdego wybranego programu możesz dodać pojedyncze produkty ukierunkowane z naszego sklepu, w zależności od Twoich potrzeb i zamierzonego efektu.

 

 

Wybierz swój program na odchudzanie

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl