Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk

Program szczupła Mama od Herblife

Dla wielu kobiet problem z utratą wagi po ciąży to powszechne zjawisko. Choć często kuszące jest po prostu poddanie się i pozostanie przy nadwadze, nie jest to zdrowe ani dla matki, ani dla dziecka. Utrata wagi po ciąży wymaga trochę czasu, planowania i wysiłku, ale jest to możliwe i wykonalne. Przede wszystkim ważne jest, aby ustalić sobie realistyczne cele. Tak samo jak nie przybrałaś na wadze z dnia na dzień, tak samo i jej nie stracisz. Zamiast tego skup się na utracie kilku kilogramów każdego tygodnia. Małymi kroczkami dojdziesz do wymarzonego celu. Program od Herbalife to świetny sposób, który pomoże Ci wrócić do optymalnej wagi sprzed ciąży. W ramach programu otrzymujesz trzy doskonale skomponowane produkty Herbalife pomagają pozbyć się tkanki tłuszczowej, przyspieszają odchudzanie, a jednocześnie wspierają budowę kształtnego ciała. Prawidłowy spadek wagi jest prosty i przyjemny z preparatami Herbalife.

 

Aktywna mama

Szczupła mama

Szczupła mama

Producent: Herbalife
Cena: 337,00 zł
szt.
zobacz więcej

Powrót do wagi sprzed ciąży

Ciąża to niesamowity okres w życiu kobiety. Jednak może to być również trudny czas, zarówno pod względem fizycznym, jak i emocjonalnym. Jednym z największych wyzwań, przed jakimi staje wiele kobiet, jest powrót do wagi sprzed ciąży. Są jednak pewne kroki, które możesz zrobić, aby pomóc sobie osiągnąć swoje cele. 

Po pierwsze, upewnij się, że stosujesz zdrową dietę i masz wystarczająco dużo ruchu. Po drugie, upewnij się, że masz  w ciągu doby wystarczającą ilość odpoczynku. Po trzecie zastosuj odpowiednio skomponowane produkty Herbalife dla mam, które zakończyły okres karmienia piersią. Program został zaprojektowany tak, aby pomóc Ci stopniowo tracić na wadze, dzięki czemu możesz uniknąć zagrożeń dla zdrowia związanych z szybką utratą wagi. Jeśli szukasz bezpiecznego i skutecznego sposobu na utratę wagi, program Herbalife jest świetnym roziwązaniem. Pamiętaj, że każda ciąża jest inna, więc nie zniechęcaj się, jeśli nie schudniesz tak szybko, jak byś chciała. Po prostu skup się na dbaniu o siebie i swoje dziecko, a reszta sama się ułoży.

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl