Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk

Wegetariańskie produkty od Herblife — koktajle odżywcze z białkiem sojowym

W Herbalife oferujemy wiele produktów wegetariańskich, które zaspokoją wszelkie potrzeby żywieniowe. Koktajle odżywcze z białkiem sojowym zapewniają sytość i energię. Idealnie dopasowane proporcje białka z ziołami i składnikami roślinnymi zawierają wszelkie niezbędne dla organizmu człowieka mikroskładniki odżywcze. Dieta odchudzająca dla wegetarian może być sycąca i satysfakcjonująca. Koktajle dla wegetarian pomagają przestrzegać właściwej, dobrze zbilansowanej diety. Zastąpienie nimi jednego lub dwóch posiłków w ciągu dnia pomoże ci kontrolować ilość spożywanych kalorii, bez uczucia głodu, uzupełniając również dietę w niezbędne witaminy, minerały, węglowodany i białko. Niezależnie od tego, czy szukasz odżywczego zamiennika posiłku, czy po prostu chcesz zwiększyć spożycie składników odżywczych pochodzenia roślinnego, w Herbalife znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą produktów.

Dla wegetarian

Wegetariańskie produkty od Herbalife

Dieta dla wegetarian nie musi opierać się tylko na sałacie i grochu. Choć ważne jest spożywanie pełnowartościowych posiłków dla zachowania zdrowia i energii, nie zawsze jest to możliwe do wykonania. Przygotować trzy posiłki dziennie, to dużo. Dlatego wegetariańskie produkty Herbalife są skutecznym sposobem na odżywienie organizmu ważnymi składnikami, w prostej formie koktajli odżywczych, batonów proteinowych i innych produktów. Koktajl odżywczy może skutecznie zastąpić jeden lub dwa posiłki w ciągu dnia. Dzięki temu nie musisz już spędzać czasu w kuchni. A tym samym zapewnisz sobie bogactwo wartości odżywczych.

Program podstawowy odżywczy

Program dla wegetarian podstawowy dostarcza organizmowi wszystkie najważniejsze składniki potrzebne do zdrowego funkcjonowania organizmu. Jego zadaniem jest uzupełnienie wszelkich niedoborów. Produkty opierają się na białku sojowym i innych roślinnych składnikach, dlatego wegetarianie nie muszą się martwić o zaburzenie sposobu odżywiania. Program składa się z trzech produktów, które zostały skomponowane w sposób komplementujący się wzajemnie. Ich zadaniem jest dostarczenie dziennej dawki składników odżywczych. Główną zaletą programów Herbalife jest możliwość zastąpienia jednego lub dwóch posiłków, odpowiednio zbilansowanymi koktajlami odżywczymi. Dzięki temu masz pewność, że dostarczasz organizmowi wszystkiego, co najlepsze.

Program wzbogacony odżywczy

W skład programu wzbogaconego wchodzi aż pięć produktów o wysokiej zawartości białka sojowego. Można z nich przygotować kilka sycących posiłków lub przekąsek. Produkty proteinowe pomagają zachować uczucie sytości, a dodatkowe składniki roślinne zapewniają energię organizmowi na cały dzień. Program jest skomponowany dla osób o szybkim trybie życia, lub tych, którzy nie lubią spędzać dużo czasu w kuchni na przygotowywaniu pełnowartościowych posiłków. Produkty dla wegetarian zapewniają kompleksowe odżywienie organizmu w smacznej formie.

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl