Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Konsultacje

Mail: bok[at]herblive.com

Telefon kontaktowy:

508 797 777
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe porady oraz informacje o nowościach.

Produkty na przyrost masy ciała

Dieta na przyrost masy mięśniowej może być prosta i przyjemna, bez uczucia ciągłego przejedzenia, dzięki specjalnie skomponowanym programom na przyrost masy ciała. Dla tych, którzy mają problemy z jedzeniem wystarczającej ilości w ciągu dnia, suplementy zwiększające masę ciała oferują wygodny i skuteczny sposób na zwiększenie spożycia kalorii. Odpowiednio skomponowane koktajle zapewniają odżywienie organizmu, jednocześnie uzupełniając niedobory kluczowych składników odżywczych. Koktajle odżywcze są nie tylko bogate w białko, ale także zioła i inne składniki roślinne, zawierające niezbędne dla organizmu witaminy i minerały.

Zdrowa i pełnowartościowa dieta jest bardzo ważna, w przypadku budowania beztłuszczowej masy mięśniowej.  Częstym błędem jest myślenie, że jedzenie większej ilości białka jest jedyną zmianą żywieniową, którą należy wprowadzić. Podczas gdy białko jest niezbędne do wzrostu mięśni, nie jest to jedyny składnik odżywczy, który należy zwiększyć. Aby zwiększyć masę mięśniową, musisz jeść więcej kalorii, niż spalasz. Oznacza to zwiększenie spożycia wszystkich makroskładników, nie tylko białka. Bardzo ważne jest spożycie żywności wysokiej jakości. Dostarcza ona dobrych składników mięśniom, których potrzebują do wzrostu.

Przyrost Masy Ciała

Przyrost masy mięśniowej

Przybieranie na wadze wydaje się łatwe — wystarczy jeść trochę więcej i ćwiczyć siłowo, a liczba na wadze wzrośnie, prawda? Teoretycznie tak. Ale uzyskanie odpowiedniej wagi – czyli beztłuszczowej masy mięśniowej jest nieco bardziej skomplikowane. Nie chodzi przecież o objadanie się i ciągłe uczucie pełności. Na szczęście istnieje szereg suplementów, które mogą Ci w tym pomóc. Ważne jest, by wybierać produkty, które są dostosowane do konkretnych potrzeb. Kluczowy jest nie tylko dobór dobrych jakościowo suplementów, ale ich połączenie. Odpowiednio skomponowany program na przyrost masy ciała jest bezpieczny, a przyrost masy następuje w zdrowy sposób. Herbalife oferuje dwa programy na przyrost masy mięśniowej. Każdy z nich charakteryzuje się różnym tempem wzrostu masy, dzięki temu każdy może dobrać program do swoich oczekiwań i preferencji.

Powolny przyrost masy mięśniowej

Osoby chcące w optymalny sposób nabrać masy mięśniowej, powinny spróbować zestawu na powolny przyrost masy. Program składa się z 5 produktów, które zamieniają tkankę tłuszczową w masę mięśniową. Produkty dają zastrzyk energii, poprawiają przyswajalność składników odżywczych oraz uzupełniają wszelkie niedobory. Koktajle na przyrost masy ciała są wygodnym sposobem na zwiększenie ilości przyjmowanych kalorii i mogą być dostosowane do konkretnych potrzeb dietetycznych. 

Zestaw na szybki przyrost masy mięśniowej

 

Program opiera się na zestawie 7 odpowiednio skomponowanych produktów Herbalife. Połączenie ich pomaga w szybkiej budowie zgrabnego ciała. Do tego, suplementy uzupełniają wszelkie niedobory witamin, mikro i makroskładników. Zdrowy styl życia, odżywianie, połączone z regularnym stosowaniem produktów Herbalife zwiększa przyswajalność składników odżywczych, co poprawia metabolizm i zapewnia dobre samopoczucie. Przyrost masy ciała nie musi się opierać na jedzeniu 3 kilogramów mięsa. Koktajle odżywcze są pysznym zamiennikiem, które możesz w prosty sposób przygotować, gdziekolwiek jesteś.

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl