Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe porady oraz informacje o nowościach.
Konsultacje

Mail: bok[at]herblive.com

Telefon kontaktowy:

508 797 777

Współpraca - plan marketingowy

Plan marketingowy

Wiodący na rynku plan kompensacyjny

Plan Marketingowy Herbalife oferuje Ci unikalne możliwości, które mogą prowadzić do osiągnięcia wyższych poziomów sukcesu. Plan został stworzony dla Dystrybutorów przez Marka Hughes, pierwszego Dystrybutora i założyciela Herbalife.

Nasz plan jest uznawany za jeden z najlepszych w sektorze sprzedaży bezpośredniej. Herbalife w ramach planu wypłaca Niezależnym Dystrybutorom do 73% dochodu ze sprzedaży produktów w formie zysków hurtowych i detalicznych, Premii Królewskiej oraz innych bonusów i dodatkowych przywilejów. Ten sprawdzony pod względem swojej skuteczności plan biznesu służy maksymalnemu wynagradzaniu pracy i zapewnianiu solidnych i stałych dochodów. Możliwości Herbalife oraz Plan Marketingowy są takie same dla wszystkich Dystrybutorów. Sukces każdego Dystrybutora zależy od dwóch czynników:

  • Czasu, włożonej pracy i zaangażowania Dystrybutora w swój biznes Herbalife.
  • Sprzedaży produktów przez Dystrybutora i jego podległą organizację.

Te dwa czynniki wskazują na odpowiedzialność Dystrybutora za szkolenie, wspieranie i zachęcanie do pracy Dystrybutorów z podległej mu organizacji.

Możliwości dochodów i korzyści w Herbalife

  • Zysk detaliczny - to natychmiastowy zysk ze sprzedaży detalicznej od 25% do 50%. To zysk ze sprzedaży bezpośredniej klientom, którego wysokość uzależniona jest od stopnia posiadanego rabatu w Herbalife na który składa się staż połączony ze sprzedażą, czyli obrotem własnym lub wynikającym z obrotów podległej struktury.
  • Dzienny zysk ze sprzedaży hurtowej (do 25%) - różnica między ceną, jaką płacisz za produkty, a ceną płaconą przez Dystrybutorów z twojej organizacji.
  • Miesięczny dochód z Premii Królewskiej (do 5% z pierwszych trzech poziomów Twojej struktury) - jako Supervisor otrzymujesz do 5% od Osobistych Punktów Obrotu uzyskiwanego przez wszystkich Twoich Supervisorów na trzech aktywnych poziomach podległej Ci organizacji.
  • Miesięczne Premie Produkcyjne - będąc członkiem TAB Team możesz dodatkowo zyskać Premię Produkcyjną w wysokości od 2% do 7%.
  • Doroczne nagrody - nagrody dla najlepszych Dystrybutorów za wybitne osiągnięcia.
  • Kwalifikacja na Specjalne Wakacje i Szkolenia - zakwalifikowani Dystrybutorzy są nagradzani za swoje wyniki i pracę włożoną w budowę biznesu.
  • Inne specjalne promocje i nagrody - w ciągu całego roku lokalne (krajowe) działania marketingowe lub globalne, których elementem są bonusy finansowe lub nagrody rzeczowe dla Dystrybutorów.

Zobacz szczegóły Planu Marketingowego — Zapraszamy do kontaktu

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl