Anna Maria Cieleń | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać ciekawe porady oraz informacje o nowościach.
Konsultacje

Mail: bok[at]herblive.com

Telefon kontaktowy:

508 797 777

Współpraca - wsparcie dystrybucji

Wsparcie Dystrybutorów Herbalife

Korporacyjne instrumenty wsparcia Partnerów

Nasze programy szkoleniowe wspierają rozwój Twojego biznesu. Jest to szansa, by zostać kowalem własnego losu, dzięki nabyciu umiejętności, które pomogą ci prowadzić biznes przynoszący zyski. Proste programy biznesowe, które są stale rozwijane i udoskonalane. Wsparcie obejmujące najwyższe standardy etyki w biznesie, postępowania i odpowiedzialności, stosujące się do wszystkich Niezależnych Partnerów Herbalife.

Możesz liczyć na naszą pomoc

Po podjęciu decyzji o biznesie z Herbalife nowy Partner zostaje otoczony szczególną opieką. Twój Partner Herbalife (osoba z  którą podpisujesz umowę) skontaktuje się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu prawidłowe wyszkolenie i przygotowanie do dystrybucji uwzględniając szczególnie te metody, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

Do kwestii wyszkolenia nowego Partnera podchodzimy szczególnie uważnie, ponieważ zależy nam szczególnie na podtrzymaniu dobrego imienia i zbudowanego autorytetu Partnera Herbalife. Podkreślamy ten fakt, ponieważ bardzo istotne jest to za pośrednictwem kogo podpisujesz umowę z Herbalife.

Twoje możliwości

metody pracy w Herbalife Możesz pracować bezpośrednio z klientami spotykając się z nimi. Możesz również prowadzić samodzielne biuro Herbalife lub Klub Odżywiania w którym będzie można prowadzić pokazy oraz konsultacje i zapewnimy Ci odpowiedni staż w jednym z takich biur, aby poznać specyfikę pracy takiej placówki.
metody pracy w Herbalife Osoby z predyspozycjami do pracy w internecie również mogą liczyć na ogromną pomoc z naszej strony. Posiadamy ogromną rzeszę stałych użytkowników (klientów). Budowaliśmy nasz autorytet przez wiele lat rozpoczynając w 2002 roku.
   
metody pracy w Herbalife Możesz w końcu łączyć poszczególne metody pracy, gdyż specyfika każdej z nich jest taka, że nie wyklucza wzajemnego prowadzenia tego biznesu. Wszyscy Partnerzy mają zapewniony dostęp do najlepszych szkoleń korporacyjnych organizowanych na poziomie regionalnym, krajowym oraz światowym.

Mówiąc w skrócie...

Jesteśmy grupą ludzi być może trochę zwariowanych, ale z pewnością nie wariatów. Każdy z nas chce w życiu osiągnąć wiele, lecz każdy z nas doskonale wie, że nic nie przychodzi w życiu za darmo i aby to osiągnąć trzeba pracować bardzo ciężko - i tak właśnie pracujemy!

Rozpocznij współpracę z Herbalife

Wykonane przez: Onisoft.pl

     

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone Centrum Wellness

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl